HAKKIMIZDA

Over Web Ajansı, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, internet mecrasındaki tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, web tasarım ve yazılım sektörünün en tepesinde kendine yer bulmak hedefine varmak niyetindedir. Tüm müşterilerine firma veya marka değeri katan, inovatif, çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel web tasarım ve yazılım hizmetleri vermektedir. Belirlediği müşteri profiline yönelik web tasarım ihtiyaçlarını giderirken günümüz koşullarını temel alan, geleceğe de hazır şekilde, web tasarım ve yazılım ihtiyaçlarını giderir. En son teknolojiyi takip eder; AR-GE ve ÜR-GE konusunda yetkinliği ile güncel sorunlara güncel çözümler sunar. Bu çözümlere ulaşmak; bütün ajans üyelerinin uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları ile mümkün kılar. Web tasarım ve web yazılım trendlerini sürekli daha iyiye doğru geliştiren Over Web Ajans, tüm bu yenilikleri yeni projelerine uygulamakta ve sektördeki diğer oyunculara göre gözle görünür farklar yaratmaktadır. İstek ve görüşleri temel alan yaklaşımlar ile tam hedefe odaklanır ve kendi ruhundan bir parça daha katarak tüm projelerini taçlandırır.

VİZYONUMUZ

Türkiyenin web yazılım ve tasarım ajansı olarak dünya standartların da daha iyi bir hizmet anlayışı içinde uluslar arası bir başarıyı yakalamaktır. Hedeflerimizde marka ve vizyon bilince, kaliteli hizmet vermek asıl hedefimizdir.

MİSYONUMUZ

Over Web Ajans kurulduğu günden bu yana aynı Doğru stratejiler ile web sunum teknikleri ile hedef kitlesine, optimal bir bütçe ile ve bu yatırımın tam karşılığını verme hedefi ile eserlerini mükemmel kılmaya çalışmaktadır. Over Web Ajans tüm gücünü amatör ruh; profesyonel iş planlarına, teknik ve tasarım becerilerine güvenerek; kaliteli çözüm arayan müşterilerine yıllardır yüksek kalite çözümler sunmaktır Over Web ajansı tam bir aile firması oluşunun sıcaklığını, samimiyetini; yılların deneyiminin getirdiği özgüveni ve iş bilgisini, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışının getirdiği profesyonelliğini tüm işlerine ve iletişimine yansıtmaktadır.