Web Sitesi olarak firmaların en sıklıkla tercih ettiği tasarım Kurumsal web sitesidir. Kurumsal web sitesi, kurumun kurumsal kimliği ile uyumlu ve kurumsal öğeleri ön plana çıkarabilecek altyapıya sahip bir şekilde tasarlanmalıdır.

Kurumlar için hazırlanan web sitesi, tasarlanırken hedef kitle mutlaka planlanmalıdır. Web sitesi ziyaretçi profili ve ziyaret bölgesi düşünülerek web sitesi yapılmalıdır. Kurumun web sitesi müşterilere, rakiplere, iş başvurusunda bulunacak personel adaylarına ve yeni potansiyel müşterin ziyaret edileceği düşünülerek hazırlanmalıdır. Web sitesinin farklı bölgelerdeki internet erişim hızı kaynaklı erişim sorunları oluşturmaması amacıyla mümkün olduğunca hızlı açılan ve her bölgeden erişime müsaade edecek bir yapıda olması önemlidir.

Kurumsal web sitesi özellikle kurum logosu ile olan uyumu ve kurum kimliğine uygun olarak tasarlanıyor olması sebebiyle kurum sal web sitesi olarak adlandırılır. Tamamen firmaların ihtiyaçları doğrultusunda kurumsal web sitesi içeriği oluşturulabilir.

Hizmet Süreci

DANIŞMA VE PLANLAMA

Hayal ettiğiniz web sitenizi bize ister online ister iletişim kurarak iletmeniz dahilinde, görüşme organize ederek size en uygun web sitesi hakkında geniş bir bilgi verebiliyoruz.

TASARIM VE ONAY

Firmanız için belirlenen planlama aşamasından sonra web tasarımcılarımız sizin için çalışmalar yapar ve bu çalışmadan sonra web site şablonuz oluşmuş olur.

YAZILIM

Özel kod yazılımı gerektiren web site tasarımlarıda yapan ajansımız, Kullanmış olduğu dile hakimdir.

YAYINA ALMA

Bu süreçte web siteniz tamamen bitmiş ve yayınlanmaya hazır halde kendi sunucularımız üzerinden yayına alınır ve düzenli olarak güncellemeleri yapılır. Siteniz artık yayında.